Вірш про дружбу

Як добре мати справжніх друзів! Прочитай, як потоваришували усі довкола.

Дружнє коло
Дружить хмарка з дощиком:
носить воду горщиком.
Дощик — із травичкою,
а трава — з копичкою,
а копиця — з коником,
що гасає з дзвоником.
А іще — з телятком,
баранцем, лошатком.
Всі вони — з Даринкою,
дівчинка — з хмаринкою,
з тою, що із дощиком
носить воду горщиком.
Ось замкнулось дружнє коло,
подружились всі довкола.

22 thoughts on “Вірш про дружбу

 1. Ліза Островська says:

  Лесю, немає в українській мові словосполучення “із”. Рекомендую не зловживати, що в своїх гарних віршиках, що в Comments до них, поменше “і”. В загальному, як завжди, відмінно.

 2. Дякую за коментар! :) Цікаво, цікаво. Відколи це в українській мові немає «із»? І відколи це називають словосполученням? За останніми даними є «з», «із», «зі» залежно від наступного слова і милозвучності.

 3. Ліза Островська says:

  Якщо брати до уваги Котляревського , Сковороду, Марко Вовчок, Гребінку, Лесю Українку, – то “іще” будемо вважати за нормальне україньке слово. Воно має право на життя…Більш не коментую.. Посміхнемось одне одному

 4. Анюта says:

  Спасибі вам за цей теплий вірш. Мені зараз 10 років. І мені в школі потрібно було підготувати вірш про дружбу. І я знайшла цей чудовий вірш. Спасибі що є такі люди.

  • Дякую, Анюта, що ти написала мені. Приємно, що вірші про дружбу знаходить своїх читачів. Мабуть, діти цінують дружбу і завжди мають хороших друзів. :)

  • Це дуже приємно. Вірші пишу власне для дітей. І коли дітям це подобається і вони висловлюють свої міркування про вірші, відчуваю живий зв’язок з читачами. Це супер!!! :)

 5. Валентина says:

  Лесю, Ваші вірші – це щось особлмве. Вибираємо на позакласне читання на тему про сім’ю Є найкращий вірш Ваш , сьгоднішня тема – дружба, знову вибрали Ваш вірш. Гарно читається , легко запам’ятовується. Творчих Вам успіхів. Щиро вдячні – я і моя Даринка.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *